Domuzları Parçala Hile

Arabanın kendisi, ahşap kareler ve tekerlekler gibi ana parçalardan oluşur. Arabanın ortasına, bir domuz koyun, motor yerine pervaneyi, bıçakları, gaz silindirlerini vb. Böylece geminiz havalanabiliyor, hava balonlarına takılıyor ve doğru zamanda toprağa fırlatıyor. İlk seviyelerde, tramvay inşası basit olacak, birkaç temel parçanın bağlanmasıyla troleye başlamaya hazır olacak. Gelecekte, bir gemi inşa etmek için çok farklı detaylar verilecek, bu yüzden zor düşünmeniz gerekecek.

Domuzları Parçala Hile

Amatör Arı Hileli

Orada herhangi çıkmaz, ve bir yandan geçiş kapalıysa, o zaman boşuna hayatını boşa harcama, yani uzun süre sürmesi mümkün arı başka ile gelip gerekir En önemlisi, bkz. Bir seviyede hareket etmeye başlamanız gerektiğinde, normal ya da diğer ışıklarda bu koğuşlarda görürüz. Tüm engelleri aş ve tüm elmasları topla, sahneyi bitir ve bir sonraki aşamaya geç.

Amatör Arı Hileli

Agar İo Oyna

Bu yüzden taktikler geliştirmeye ve beyni kullanarak hızları yemeye başlamaya değmez. Acemi emmek için bakterinizi birkaç parçaya ayırabileceksiniz. Ama aşırıya kaçmayın, ama diğer oyuncular tarafından yenilmeme riskiniz de var. Ayrıca, başka bir oyuncuda bir parça çekme şansınız var. Böylece, kendinize, küçük bir yavru olarak adlandırabilirsiniz. Sadece biraz çaba ve mantık ve oyundaki en büyük bakteri olabilirsiniz.

Agar İo Oyna

Kule Savunması 2018 Oyunu

Bu tuşların yardımıyla kapıları Wise kulesine açabilirsiniz. Orada farklı rakiplerle rekabet edebilir ve yeni minionlar toplayabilirsiniz. Bir düelloda her zaferden sonra, evcil hayvan için yeni bir savaş karakterizasyonu kazanma fırsatına sahip olacaksınız.

Kule Savunması 2018 Oyunu

Kaplumbağa Fırlat Hileli

Oyun “kurbağa dokunun” çok basit. Özü, parmağınızı ekranda hızlıca vurmaktır. Bütün bu oyunda bir hikaye, ana karakter (sevimli kurbağa) ve güzel bir animasyon var. Oyun parlak ve yoğun, hem çocuk hem de yetişkinleri de ilgilendirebilir.

Kaplumbağa Fırlat Hileli

Bombacı Robot 6 Oyna

Bu oyunda, oldukça büyük bir depoda bulunan robotların bombalanmasından bahsedeceğiz. Sürüş bantları ve içinde bir şey olan bir sürü kutu var. Bu arada, bantlar oyun sürecini yavaşlatır. İçeriden çıkan bonusları almak için kutuları havaya uçurmayı unutmayın. Daha sonra size kullanışlı olacaklar.

Bombacı Robot 6 Oyna