Helix Jump

Her motosiklet tipi özel bir rota için uygundur. Çılgın stunt yapmakla birlikte her türlü engeli hızlandırın, atlayın ve üstesinden gelin. Maksimum ivme için nitro, ayrıca el freni ve sıçrama ile fren kullanabilirsiniz. Parkurda, hareketlerinize müdahale edecek çeşitli nesneler ve yapılar bulunabilir, bu yüzden sürüş kolay olmayacaktır.
Helix Jump

Lady Bug Ayak Tedavisi

Son zamanlarda, ormanda, tüm hayvan hastalandı. Bu devam ederse, orman sakinleri olmadan kalacaktır. Ama her şey çok kötü değil, ormanın dışında, vahşi hayvanlar için bir hastane var. Ve bu, tüm hayvanların iyileştirilebileceği anlamına gelir. Fakat yardımlarınız olmadan yapamazsınız, çünkü hastanede hastalara böyle bir ziyaretle yeterli doktor yoktur. Korkma, hayvanları incitmene gerek yok. Sadece yardım için sana gelecek küçük bir hayvan almalısın. Daha sonra hayvanı doğru odaya götürün ve tedaviye başlayın.
Lady Bug Ayak Tedavisi

Perili Köşk Oyna

Sonra oyun hoş geldiniz “Testler: Peri her gün” sadece kendi küçük çevrimiçi oluşturmak da bugün kim olduğunu öğrenmek, ama olamaz – iç periler günlüğü. Bunlar arasında, birçok insanı, yani, ay, portre, uyku, alışveriş, şeker, gökkuşağı, yarı değerli, zararlı, meşgul, müzik, tırnak, yangın ve gül periler, sevgi ve peri balerin buluşacak. Oyunun tadını çıkar!
Perili Köşk Oyunu

Jurassic World Bulmaca

farklı cihazların nasıl çalıştığı hakkında daha fazla şey öğrenmek için çok ilginç, ki artık günlük yaşamda artık yaşayamayacağız. Bu bölümde, bu harika karikatürün birçok kahramanı ile daha aşina olacaksınız. Dahası, onları yönetebilir ve birçok ilginç maceradan geçebilir ve büyük miktarda olumlu duygular alabilirsiniz. Fixicam ile iyi eğlenceler!
Jurassic World Bulmaca

Bomberman Atari Oyunu

Bugün “Bomberman Atari Oyunu” adlı oyunu göreceksiniz. Burada her şey o kadar gerçektir ki, bazı karakterleri bile tanıyamazsınız, çünkü onlar sıradan ve oyun için dekore edilmeyeceklerdir. Bugün bir kez daha her yerde tüm kiddies’e gibisin ünlüler bir sürü olacaktır, çünkü katılmak için çok ilginç olacak süper kavgaları 3, düzenledi. Bir önceki oyundaki gibi bu oyunda, tüm rakipleri yenene kadar onunla oynamak için bir kahraman seçmelisin
Bomberman Atari Oyunu

Türkçe Adam Asmaca Oyna

Eğitim için arazi farklı olacak, arka bahçede, spor salonunda veya sirkte bulunan farklı trambolinlere atlayacaksınız. İyi atlayışlar ve püf noktaları yapmak, spor salonunda karakterinizi fiziksel olarak eğitmek veya toplarla top atmak için harcayabileceğiniz paralar kazanırsınız. Topu döndürerek, yeni haritalar açmanın yanı sıra yeni karakterler açabilirsiniz: bir kız ya da ninja!

Fizik yasalarını unutun ve en büyük ve dik atlamaları yapın. Daha fazla hile – daha fazla para! Değerli bir sporcu olduğunuzu kanıtlayın ve gerçek bir Flip Master olabilir. İyi şanslar çocuklar!
Türkçe Adam Asmaca Oyna

Mutant Dövüşleri 2 Hileleri Oyna

Arkadaşlarınızla ve dünyanın her yerinden oyuncularla çevrimiçi PVP savaşlarının tadını çıkarabilirsiniz. Mutantların en son dövüş maceralarını özel bir arenada tanışın. Zaferinizi kanıtlamak için savaşa dalın!
Sıra tabanlı savaşlarda yeteneklerinizi dikkatlice seçin, en güçlü saldırıları kullanmak için mana rezervlerini kaydedin. Her hareketi çok dikkatli düşünün ve her bir rakibe karşı eşsiz bir savaş stratejisi geliştirin.
Mutant Dövüşleri 2 Hileleri Oyna

New Star Soccer Hileleri Oyna

Gerçek dünya takımlarıyla oynayın ve mümkün olduğunca çok gol atın. En ünlü oyuncular emrinizde olacak. Ünlü “Futbol kafalarının” yanı sıra “Arabalar Futbol”, Bu tür oyunlar herkesi ilgilendirir. Ana şeyi hatırla – daha fazla gol atan takım, her zaman kazanır. Oyunu hızlı bir şekilde zevkinize göre seçin ve favori futbolunuza katılın!
New Star Soccer Hileleri Oyna

Çöp Adam Savaşları 2 Hileleri

Her kahramanın kendi unsuru vardır. Kapınızı karşılarsanız, süper güçle açabilirsiniz. Ama bu kapının ardında bonus yardımı bekliyor olacaksınız: çaydanlıklar, ramen ve shurikens stokları. Oyunun tadını çıkar! Su ısıtıcısı size süper güç verecek, ancak ramenlerin bir kısmı sağlığınıza katkıda bulunacaktır. Her seviyede, elemanların mührü altında gizli bir kapı olacak. Her kahramanın kendi unsuru vardır. Kapınızı karşılarsanız, süper güçle açabilirsiniz. Ama bu kapının ardında bonus yardımı bekliyor olacaksınız: çaydanlıklar, ramen ve shurikens stokları. Oyunun tadını çıkar!
Çöp Adam Savaşları 2 Hileleri

Doktor Acorn 2 Oyna

Bugün güzel Lady Bag’ı kurtarmalısın. Paris, yeni kötülüğü olan Brazhnik – Volpin’i kuşattı. Yanılsamaların gücü ile Lady Bug’ü kandırdı ve onun üstesinden gelmeyi başardı. Acilen bir süper kahraman gönderip doktora gitmeliyiz ve yerel şehri ovaların pençelerinden kurtarmaya çalışalım. Oyun “Hastanede Lady Bag”, doktor için genç kahraman ile gidecek.
Doktor Acorn 2 Oyna