Strike Force Heroes 2 Hile

Oyuncular iki takıma ayrılır ve en şiddetli atışlara devam ederler. Oyun hesaba gider, daha çok cinayet, daha iyi! Mağazada üç farklı silah çeşidi ve çok havalı silahlar arasından seçim yapabilirsiniz, ancak satın almak için paraya ihtiyacınız vardır. Karikatür kahramanların sıcak savaşlarına katılın ve çatışmaları çözmelerine yardımcı olun. İyi şanslar!
Strike Force Heroes 2 Hile

Single Line Oyunu

Öğeleri, bir geometrik kuleye dönüşecek ve aynı anda bonus yıldızları toplamaya çalışacak şekilde kurmanız gerekir. Rakamları düzgün bir şekilde yığmaya çalışın ve düşmemeleri için yapın. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!
Single Line Oyunu

Deniz Savaşları Amiral Oyna

Oyun “Dövüş Gemi” bize ünlü eski oyun hatırlatıyor – Deniz Savaşı. Kurallar aynıdır – tüm düşmanın teknelerini sular altında tutmalısınız. Bilgisayara karşı veya başka bir oyuncuya, arkadaşına ya da tanıdıklarına karşı oynayabilirsin. Oyuna başlamak için, gemilerinizi oyun alanında düzgün bir şekilde dağıtmanız gerekir, böylece rakibin onları bulması zorlaşır. Oyun başladığında, tüm düşman gemilerini bulup yok etmeyi dene.
Deniz Savaşları Amiral Oyna

Hileli Uzaylı İstilası 2

Sihirbazlar – düşman askerlerinin ana hedefine yaklaşımı yavaşlatır, saldırı hızını ve hareket hızını yavaşlatır. Bunun için zaman yönetimi düğmelerini kullanarak oyunun akış hızını kontrol edebilir ve aynı zamanda düşmanların saldırısını zamanın başlangıcında da başlatabilirsiniz. Ordunu kontrol et. Oyun başladığında savaşçılarınızı şu anda en yararlı olacak yerlere taşımanız gerekir. Savunucuların ayrılmasında önce fare ile tıklayın, daha sonra onları yeniden gruplandırmak istediğiniz yere. Doğru savunmayı kurduktan sonra, pozisyonları tutmaya çalışmayın ve pes etmeyin. Kahramanlarının seviyesini arttırın, her türlü savaşçının özelliklerini geliştirin ve yeni yetenekler öğrenin. İyi şanslar!
Hileli Uzaylı İstilası 2

Polisler ve Hırsızlar

Şimdi ünlü holigan ve suçlu Henry Stickman’ın heyecan verici yeni serüvenini bekliyorsunuz. Bu sefer büyük bir aldatmaca dolandırdı. Henry Stickman, bir bankayı soymak ve açgözlü ellerini – kentin başkanlık bankasındaki asalarını hedef almak istedi. Bu bankada tüm tasarruf ve mevduatlar bulunmaktadır. Birçok deneyimli polis ve güvenlik görevlisi tarafından çok dikkatli bir şekilde korunuyor. Ama bu Henry Stickman’ı istediği ganimetden alıkoyacak mı? Iki asla!
Polisler ve Hırsızlar

Sarışın Melek Prenses Oyunu

Bir sonraki aşamada, Aurora’nın güzel görünmesi gereken şık ve kesinlikle kıyafetli bir seçim olacaktır. Her şey hazır olduğunda, Aurora için zaten üç mükemmel iş olduğunu göreceksiniz. En uygun olanı seçin, anketi doldurun ve sonucu bekleyin. İyi şanslar!
Sarışın Melek Prenses Oyunu

Büyülü Safari 2

Bugün, Afrika safarisini ziyaret etme fırsatınız olacak. Burada Hazel, orada yaşayan tüm vahşi hayvanlar hakkında size bilgi verecek. Bebek uzun zamandır, ailemle birlikte Safari’yi ziyaret etmek istedim. Ve bugün onun hayali gerçek oldu. Ama bebek yardımınız olmadan yapamaz, çünkü etrafında bebeğin izleyemeyeceği birçok kötü hayvan vardır. İlk aşamada, Hazel ve ailesi geceyi çadırda orman safarisine geçirmeye karar verdiler.
Büyülü Safari 2

Zombi Kafalar 2 Oyunu

Medan’ın en cesur ve güçlü sakinlerinden oluşuyordu. Ama bir gün bir tehlike çağrısı aldılar ve yardım etmeye gittiler. tam şu anda bir grup zombi, müfrezenin tabanına saldırdı. Genç ama cesur adamlar savaşa katıldı. İlk seviyedeki oyunda “Zombie Rise In The City” oyununda bir çocuk oynayacaksınız. Sonra hayatta kalan tek kıza, bir keskin nişancı ve bir dehaya – bir mühendise katılırsın.
Zombi Kafalar 2 Oyunu

Angry Flappy Wings Oyunu

Gine domuzlarına karşı savaşırlar ve hatta yarışmalarda yarışmalar düzenlerler. Ayrıca bazı oyunlarda gine domuzlarını alay edebilir, köprüden atabilir, makineli tüfekle ateş edebilirsiniz ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Tadı için bir oyun seçin ve kötü kuşlar ile eğlenin! Gine domuzlarına karşı savaşırlar ve hatta yarışmalarda yarışmalar düzenlerler. Ayrıca bazı oyunlarda gine domuzlarını alay edebilir, köprüden atabilir, makineli tüfekle ateş edebilirsiniz ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Tadı için bir oyun seçin ve kötü kuşlar ile eğlenin!
Angry Flappy Wings Oyunu