Barbie Kızı Terzide Oyna

Bugün Apple White, yeni elbisenin ölçümlerini almak için annesine – Snow White’a gidecek. Barbie Kızı Terzide Oyna Kar Beyazının bir terzi üreticisi olduğu ortaya çıkıyor ve çok güzel elbiseler dikiyor. Başlamak için Snow White’ın elbiseyi dikmek ve odadaki temizlik işlemlerini yapmak için gerekli tüm eşyaları bulmasına yardımcı olun. Sonra bir elbise dikmeye başlayabilirsiniz.

Masha ve Ayı Yaz Partisi Oyna

Masha oyuncakları çok seviyor, o kadar çok ki artık dolaba sığmıyor. Ayrıca, tüm oyuncaklar çok kirli, acilen yıkanmalı veya kolayca atılmaları gerekiyor. Masha ve Ayı Yaz Partisi Oyna Bear, bunun kolay bir iş olmadığına ve tüm oyuncakları bir seferde yıkayabilecek bir makine yapmasına karar verdi. Fakat bunun için yumuşak oyuncakları tasarımcıdan ayırmanız gerekir. Sonra, makineye kirli oyuncak koymak zorunda kalıyorsunuz, arınmaya gidildikten sonra oyuncaklar yenileri gibi olacak.

Örümcek Adam Kurtarma Operasyonu

Oyun Örümcek Adam Kurtarma Operasyonu Kötü Hydroman, Örümcek Adam ve John Jameson’u kaçırdı ve onları seçmenin neredeyse imkansız olduğu yerden gizli bir yerde kilitledi. Spayderman’ın Jameson’u kurtarmasını sağlayın, Hydroman’ın sayısal tuzaklarından geçerek uzun yol boyunca ilerleyin. Bir çıkış bulmak için zaman ayırmak için hangi zamana ayrılacağınızı, seviyeleri geçeceksiniz.

Evrak Hırsızı 4 Japonya Oyunu

Efsanevi kardeşler soyguncularla tanışın. Onların hesabına, soyguna uğramış bir banka ve diğer kurumlar değil. Eğer bir gün adaletin eline geçmediyse, bu adamlar büyük bir servete sahip olacaktı. Kardeşler hapis cezasına çarptırıldı. Ancak hapishanede zaman çok uzun ve acı çekiyor, bir gün kardeşler hapishane gardiyanlarına meydan okuyordu. Bunlar da meydan okumayı kabul etti ve kaybetti. Evrak Hırsızı 4 Japonya Oyunu Bu andan itibaren soyguncuların hayatı tam bir cehenneme dönüştü. Ve böylece kaçmaya karar verdiler.

Fire Dragon Adventure Oyunu

Bugün ejderhaların krallığında çok önemli bir gün. Bugün herkesin beklediği prensesin taç giyme töreni gerçekleşecek. Fire Dragon Adventure Oyunu Koronasyondan önce prenses, ejderhaların kraliçesi olduğunu herkese kanıtlamalıdır. Bunun için, prensesin belirtilen mesafeyi uçurması, farklı engellerden geçmesi gerekiyor. Yapması çok kolay olmayacak çünkü ejderha henüz çok tecrübeli değil ve enerjisini nasıl koruyacağını bilmiyor.

Leps World Oyna

Leps World Oyna Mutlu Maymun yardım edemedi ama leprechauns arayışında onun yardımını sunamazdı. Artık sen ve Maymun sadece tüm cüce cinleri bulmak zorundasınız, bu yüzden tatil bir başarıdır. Yine, mantıksal bulmacaları çözme arayışını geçmeniz gerekiyor. Toplamda, herhangi bir yerde olabilen 20 cüce cin bulmalısın.

Tombul Tavuk Oyunu

Bu oyunda, Paek horozu çiftliği çakal saldırılarına karşı korumalıdır. Tombul Tavuk Oyunu Bu kötü kalpli kurtlarla dövüşmek ve tavukları korumak için yardım etmelisin. Çakallar gri – zayıf ve kırmızı – güçlü ve akıllı olmak üzere iki tipe ayrılır. Horoz olarak oynayın, çiftliği koruyan çitin yanında durursunuz, ormandan, birbiri ardına, çakallar yaklaşır. Elinizin altına düşen her şeyi alın ve çakallara atın At nalı, balkabağı, çark veya çelik örs olabilir. Her nesnenin farklı bir ağırlığı ve şekli vardır ve bu yüzden onları farklı şekillerde atmanız gerekir. Tek bir çakal kaçırmamak için sağa ve sola geçin. 3 tavuk kaçırırlarsa kaybedersiniz.

Keskin Nişancılık 3D Oyna

Oyun “Keskin Nişancılık 3D Oyna” – keskin nişancı tüfekleri üzerinde gerçek bir online tetikçi. Artık tüm oyuncular keskin nişancı becerilerini gösterme, bir arada oynama ve oyunda temsil edilen kartlar olma şansına sahipler. Bu işte başarılı olmak ve gerçek bir keskin nişancı olmak için çelik sinirlere, iyi bir kısıtlamaya, çevikliğe ve doğruluğa sahip olmalısınız. Yani oyunda 3 farklı kart bulunuyor: Kafesler, Silahlar ve Binalar. Her harita, keskin nişancı savaşlarının gerçekleşeceği arazide farklıdır. Oyuna başlamak için kendi oyun odanızı yaratmanız veya mevcut bir oyuna katılmanız gerekir. Öyleyse iki takımdan birini seçip ateş etmeyi başlatmalısın.

Barbie Bademcik Ameliyatı Oyna

Şehirde yeni bir hastane açıldı,Barbie Bademcik Ameliyatı Oyna bu da tüm hastaları tedavi edebilecek en zeki doktora ihtiyacın olduğu anlamına geliyor. Kendinizi bir hastane doktorunun rolüyle denemek ister misiniz? Sonra bu oyun, sadece sizin için! Hastaları karşılamak ve onlara ilk yardım sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Hastayı görür görmez, yaklaşın, bir kontrol yapın ve tedaviye başlayın. Kuyrukları oluşturmak için her şeyi çabuk yapmaya çalışın. Her yeni günde, yerine getirmeniz gereken yeni görevlere sahip olacaksınız. En iyi doktor unvanını almak için bir süre belirli görevleri yerine getirmeli ve tedavi için belirli bir miktar para toplamanız gerekir. İyi şanslar!