Crazy Zombie Hacked Hilesi

Oyun “Crazy Zombie Hacked Hilesi” – erkekler için yepyeni bir serin online shooter. Bir zombi kıyameti vardı ve bir kolejde hizmetçi olarak çalışan bir kişi hayatta kaldı. Onun rolüyle oynamalı ve hayatta kalmaya çalışın, her taraftan aç zombilerinden, eski öğrencilerden, size koşarken. Silahlardan sadece bir silahın var. Haydi kaç zombilerin ateş edebileceğini görelim.

Oyun seviyelere ayrılır ve her seviyeyi geçmek için sadece 2 dakika hayatta kalmanız gerekir. Bu süre zarfında, birkaç düzinelerce zombi ve daha fazlasını ele alabileceksiniz. Her başarılı geçiş seviyesinden sonra, yeni silah satın almak ve geliştirmek için kazanılan puanları harcayabileceğiniz mağazanın menüsüne gidin. Gözlük kullanarak, el bombaları satın alabilir veya hayatınızı ve zırhınızı artırabilirsiniz.

Shorties Kingdom 2 Hilesi

Düşmanlar her zamanki gibi haksızlık ederler ve aynı anda birkaç kişiye saldırırlar.Shorties Kingdom 2 Hilesi Tüm bir darbe ile savaşmak için, güçlü bir darbe üretmek için fareyi sol fare tuşuyla tüm düşmanlara yöneltmelisiniz. Ve bazen de bir değil. Düşmanların ardından ve sadece salonlarda, disk şeklinde çeşitli bonuslar olacaktır. Örneğin: bomba, ağır ateş, düşmanların caydırılması, çoklu disk, enerji, kalkan, süper hız, diskin donması ve sadece bonus puanları. Bonusu kullanmak için, bir bomba diyelim, ekranın sağ alt köşesindeki simgeyi tıklayın. Ve kadınlar! Bütün düşmanlar öldü. Tüm Cyberuniverse, özgürlüğünü vermenizi bekliyor.

Minik Sincap Top Patlatma Oyna

Kozmonotlar Sincap ve Strelka, çok zor bir görev için tekrar uzaya gönderildi. Fakat ne olduğu öngörüldü ve uzay aracıları gemilerini küçük parçalara ayırabilecek bir asteroit bulutuna indi. Şimdi her şey sana bağlı! Minik Sincap Top Patlatma Oyna Gücü topla ve uzay gemisini asteroitler bulutundan çıkarmalısın. Bunu yapmak için geminin kontrolünü elinizde tutmalısın. Çok dikkatli hareket edin, çünkü geminizi yok edebilecek çok sayıda uçuş asteroidi olacaktır.

Burun Ameliyatı Oyna

Burun Ameliyatı Oyna İlk olarak, Klodin’in burun delikleri genişler ve her şeyi düzgün bir şekilde düşünebilmeniz için kollara basmanız gerekir. O zaman Claudine Woolf’un burnunu tedavi etmeye başlayabilirsiniz. Burunda bakteri ve çeşitli tahrişler ile başa çıkmanıza yardımcı olacak pek çok farklı araç olacak. Ayrıca, sadece bir fare tarafından yönlendirilmesi gereken hangi aracı biliyor olmalısınız. Artık herşeyi biliyorsunuz, Claude’nin kurtuluşu ile güvenle devam edebilirsiniz.

Evrak Hırsızı 5 Tapınakta

Evrak Hırsızı 5 Tapınakta Her zamanki muhafızlar ve bilim adamlarının nöbetçi yakalanması ve vurulması gerekir, ancak silahlı muhafızlardan saklanmak daha iyidir. Kapıları veya kilitleri açmak için araçları aramalısınız. Daha sonra, karmaşık kilitleri ve lazer koruma sistemlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Oyunun tadını çıkar!

Genç Titanlar Hipnoz Oyunu

eğer yaratıcı bir insansanız, genç bir parlak kahraman bulabileceğiniz oyunun “Genç Titanlar Hipnoz Oyunu” e doğrudan bir yol var. Bir kelimede, Bistboi eğlenceli ve komik bir patlamadır. Genç kahramanlar hakkında oyun bölümümüzde, eğlence ve adrenalin bir kaleydoskop bulacaksınız. “Pusu” ya da “Tüm Titanlarla Mücadeleyi” ziyaret edebileceksiniz. Ayrıca, “Blitz Battles”, “One by One”, “Team” ve “Young Titans, Forward!” Oyunlarında yeminli düşmanlarla yüzleşmeyi bekliyorsunuz. Ama bir kahraman gibi hissetmek istiyorsanız, o zaman “Yükseliş”, “Driller”, “Bistboy” ve “İzolasyonda Şehir” i ziyaret etmelisiniz. Ve eğer yaratıcı bir insansanız, genç bir parlak kahraman bulabileceğiniz oyunun “Robin’s Dress” e doğrudan bir yol var.

Neşeli Dondurmalar 3 Oyna

Artık kötü morozhenki’nin maceralarına adanmış oyunun üçüncü bölümünü bekliyorsunuz. Oyunda “Neşeli Dondurmalar 3 Oyna“, yeni maceralara dalmak mümkün olacak. Sonuçta, şimdi, oyunda yeni karakterler var. Çikolata, vanilya, çilek, nane, şerbet, dondurma ve sakız, meyankökü dondurma ve dondurma ile kızarmış domuz pastırması ile birleştirildi. İşte bir sürpriz, bu yüzden bir sürpriz! Bir karakter seçerek, meyveye gitmelisin. Düşmanlardan kaçının, onları buz bloklarıyla atlayın. Bloklar karışırsa, onları kırın ve ilerleyin.

Terk Edilmiş Evden Kaçmak

Her şeyin çevresinde ihmal edilmiş, terkedilmiş ve dağınık, her adım zorlukla anlatılıyor ve hayal gücü, bu evin korkunç sakinlerinin resimlerini çekiyor,Terk Edilmiş Evden Kaçmak her an köşenin arkasından çıkabiliyor. Ama kendinizi elinize almalı ve inatla ilerlemelisiniz. Garip bulmacalarla başa çıkmanıza yardımcı olacak tüm ipuçlarını ve yararlı öğeleri toplayın. Dikkatli ol ve kaçmaya çalış. en kısa sürede ve hepsini unut, korkunç bir rüya gibi. İyi şanslar!

Elsa ve Moana Bahar Modası

Tüm yıl boyunca moda olmak güzel bir şey! Moda bir yaşam biçimidir ve iyi görünmek her mevsim her zaman içindir. Elsa ve Moana Bahar Modası her mevsim için olabildiğince şaşırtıcı görünmek istiyor. Her mevsim için kendi moda tarzınızı bulmaya çalışın. Örneğin: Ariel için rahat bir kış kıyafeti yarat, kıyafetler parlak ve sıcak olmalı. Sonra ilkbahar, yaz ve sonbaharda devam edin. En şık görüntüyü oluşturmak için şık aksesuarlar ve saçlarla tamamlayın. Her sezon için tüm moda kıyafetler toplanacak bir portföy oluşturmaya çalışın. Oyunun tadını çıkar!

Ninja Kaplumbağalar Düello

Ninja Kaplumbağalar Düello robotlar ile mousetraps savaş, kardeşler ile motosiklet sürmek, yarışlara katılmak ve favori kaplumbağa çanak – pizza pişirmek. Tüm oyunlar arasında en önemli yer kavgalar tarafından oynanır. Schroeder ile savaşın, tüm ninjaları tek tek öldürün ve kaplumbağalarla eğlenin. Kaplumbağaların her birinin silahlarını ve özelliklerinin yanı sıra, her zaman rakibe karşı bir yaklaşım kazanmak ve öğrenmek için öğrenin. İyi şanslar!