Leps World 2 Oyunu

Oyunun “Leps World 2 Oyunu” eylemi, Mantarlar Krallığı’nın büyülü dünyasında gerçekleşir. Yakında yıllık bir fuar olacak. Ama bir şekilde, Bowser’in küçük haşereleri Krallığa girmiş ve tatilini bozmak istemektedir. Ama Mario burada olduğunda, hiçbir düşman faul yapamaz. Mario aramaya ve parazitlerin yok edilmesine devam ediyor. Oyunda asistanlar olacak – talimatları olan küçük işaretler. Etiketi oku, “Z” yi kullanabilirsin. “X” tuşunu kullanarak kendi etrafında dönen düşmanları yok et. Yol boyunca bir su jeti bulacaksınız. O arkanda olacak ve bir su jeti ile yerden aşağı itebileceksiniz. Su jeti kullanmak için “C” tuşunu kullanın. Oyunun tadını çıkar!

Herşeyi Bilen Akıllı Bal Arısı

Çocuklar, şimdi biraz eğlenme zamanı. Hangi dinozor türlerini biliyorsunuz? Çok var, değil mi? Ama oyunda “Herşeyi Bilen Akıllı Bal Arısı” dinozor boyutları hakkında konuşacağız. Seninle birlikte iletken Sonny oynayacaksın. Size sorular soracak ve resimler gösterecek. Örneğin, Sonny, kaç köpekin bir stegosaurus veya tyrannosaurus ile aynı uzunlukta olacağını soracaktır ve göreviniz oyunun sol blokundaki seçenekler listesinde doğru numarayı seçmektir.

Drillionaire 2 Hileli

Oyunda, Drillionaire 2 Hileli Her bir katılımcının yakınında taş, makas ve kâğıt belirtilerinin değişeceği paneller olacaktır. Sinyal duyulduğunda, gizli nesneyi tıklamak veya rasgele seçim yapmak için zamanınız olmalıdır. Oyun sonuçları vermeden önce, oyuncu panellerinin altındaki noktaları göreceksiniz. Bu bir yenilgi sonrasında hücum ederken hasar yüzdesidir. Bir oyuncunun sağlık bandı tükendiğinde, geri kalanlar turun galibi ilan edilecektir. Bir sonraki rakibe gitmek için ezici bir sayı kazanmanız gerekiyor. Oyunun tadını çıkar!

2 Kişilik Dinazor Maceraları

Rex adındaki kana susamış dinozorun hikayesi devam ediyor! Londra, Paris, New York ve diğerleri gibi şehirlerde bir dizi yıkımdan sonra, vahşi dinozorumuz Miami’nin tatil kentine gönderiliyor. Burada bir kargo gemisine, üzerinde deney yapacakları bir mahkum hayvanı olarak getirildi. 2 Kişilik Dinazor Maceraları Ama dinozor kolay değildi, çünkü bu ünlü Rex! Hücreden hemen geminin güvertesine kaçtı ve zulüm yaratmaya başladı. Miami’de, küçük ve kirli insanlara gücünü ve gücünü göstermek için öldürülme ve yıkım serilerine devam edecek. Zaten büyük ölçüde geçirdiğimiz ilk saniyede dinozorumuz birikmiş açlığını tatmin etmek için birkaç insanı yiyecek ve ardından şehrin sokaklarında yolculuğa devam edecektir. Miami’de Dinosaur Rex’i oynayarak, dinozoru kişisel olarak yönetecek ve çeşitli görevleri tamamlayacaksınız. Oyun, her birinde 3 yıldız kazanabileceğiniz 16 seviyeden oluşmaktadır. Her seviyeyi tamamladıktan sonra Rex için yükseltmeler satın alabilirsiniz. Şimdi dinozorumuz daha da güçlü ve korkutucu olabilir, çünkü baş, gövde ve bacakların yanı sıra genişlemiş dişler ve hatta çeşitli silahlar için gelişmiş zırhlar elde edebilir. Bir dinozor kullanmaya başlayın ve şehir sokaklarında ilerleyin. Devour, insanlarla tanıştı ve tüm arabaları, kutuları, varilleri ve daha fazlasını yok etti. Köpekbalıkları, jet skileri, savaş gemileri ve diğer şeyler gibi ciddi tehlikeler ve düşmanlarla karşılaşacaksınız. Isırıkları, atlayışları ve güçlü silahlarıyla Rex dinozor kesinlikle tüm engellerle başa çıkacak ve gücünü kanıtlayacaktır. İyi şanslar! Her seviyeyi tamamladıktan sonra Rex için yükseltmeler satın alabilirsiniz. Şimdi dinozorumuz daha da güçlü ve korkutucu olabilir, çünkü baş, gövde ve bacakların yanı sıra genişlemiş dişler ve hatta çeşitli silahlar için gelişmiş zırhlar elde edebilir. Bir dinozor kullanmaya başlayın ve şehir sokaklarında ilerleyin. Devour, insanlarla tanıştı ve tüm arabaları, kutuları, varilleri ve daha fazlasını yok etti.

Elsa Moda Çarkı 2 Oyunu

Bugün Anna ve Christoph, romantik bir akşam yemeği. Sonuçta, bugün tatil – Sevgililer Günü. Çift çok mutlu, çünkü doğacak bir bebek bekliyorlar. Elsa Moda Çarkı 2 Oyunu Tatlıdan sonra Anna kasılmaya başladı, Christophe hemen karısını hastaneye götürdü. Herşeyi yapmalısın, böylece doğum iyi geçti. Başlamak için, bebek için gerekli tüm şeyleri toplamak için Olaf’ın evine Anna ile gitmek. Anna’dan doğum yaptıktan sonra, her şeyi ipuçlarından yapın, sonuç olarak teslimat iyi gider. Şimdi yenidoğana bakmak için en önemli şeyi yapmalısın. Bebeği memnun etmek için her şeyi dikkatli bir şekilde yapın. O zaman kızı anneme ve babama götür. İyi şanslar!

Kick The Buddy Hile hacked

Kick The Buddy Hile hacked Bu oyunda kesinlikle küçük ve çaresiz Sofya güzel göreceksiniz. O kadar küçük ki, bilmesi çok zor. Sophia hala bir çocukken, nasıl yürüyeceğini bilmiyordu ve bu yüzden bir yerde oturmak zorunda kaldı. Ama bu oyunda oturmuş bir çocuğa bakmanız gerekecek. İlk zorluk seviyesinde küçük prensesin istediği her şeyi yapman gerekecek. Farklı oyuncak, ıvır zıvır, bütün bunları oturma çocuğuna vereceksin. Ayrıca, gerekirse, küçük Sophia için güzel bebek bezi değiştirebilirsiniz. Sophia onunla birlikte yürümeye sevinecek, ayrıca çocuğa bakacağın yeni beceriler de alacaksın.

iki Kişilik Süper Rakun Oyna

En havalı bonuslar: iki Kişilik Süper Rakun Oyna kitle tedavisi, çift darbe şansı, yeniden doğma şansı ve diğerleri gibi. Ayrıca, hesabınıza eklenen öldürülen düşmanların olduğu yerde bir balık ortaya çıkar. Kalenizi geliştirmek veya savaşçılarınızın performansını artırmak için balık stoklarını harcayabilirsiniz. Her yavru kedinin hasar ve yaşamının aynı olduğuna dikkat etmek gerekir, aralarındaki fark sadece üzerlerinde ve silahlarında giyinen kıyafetlerdir. Grev ekibiniz, düşmanları gördükleri anda yavrularla otomatik olarak savaşacak, ancak aynı zamanda her kedinin saldırı hızını artırmak için saldırı tuşuna basabilirsiniz. Kaleni yükseltin, en yeni kostümler giydirin ve savunma ve saldırı becerilerini geliştirin. Her bir rakun dalgasını, birbiri ardına savaşın, büyük patronları yen. Son savaş şu an başlıyor! Kalelerini korumak için cesur yavrulardan oluşan bir ekip olabilir mi? Görelim!

Çöp Adam Savaşı Noel hile

Oyun “Çöp Adam Savaşı Noel hile” sizi gladyatör savaşların dünyasına sürükleyecektir, burada kahramanın ruhu, Roma’nın en ünlü arenasında, en alttan başlayarak ve yavaş yavaş gladyatör ihtişamın Olympus’una yükselen zorlu savaş yollarından geçmelidir. İlk başta, rakipler zayıf olacak, ancak her seviye ile daha güçlü ve daha güçlü olacaklar. Bu nedenle, zor bir eğitim olmadan sadece yapamazsınız. Ve garip olmadığı gibi, sizi eğitmek için basit bir kukla olacaktır. Antrenmanınızı, örneğin dövüş, savunma, atlatma, uzun menzilli saldırı ve çeviklik gibi çeşitli dövüş sanatlarında hızlandırmak için eğitim üssünüzü geliştirin. Bir saldırıyı eğitirken, size uçan elmaları kesmeniz, savunmanız – dövmeniz ve yıldız işaretlerini yakalamanız, kaçmak – kukla saldırılardan kaçmak, uzun menzilli saldırı – hedefin merkezinde bir yay ile ateş etmeniz gerekir

Medieval Rampage 4 Hileli

Oyunda: Medieval Rampage 4 Hileli İki yıl sonra, uzaylı istilacıları gezegenimizde istila etti. Her şey normale dönmeye başladı. Ekonomi gelişti, tüm şehirlerde ve ülkelerde yeniden yapılanma tamamlandı, dünya kaostan çıktı ve insanlar yeni bir hayata başlamaya hazırdı. Ama gezegen bir talihsizlik tarafından sarsıldı. Yeni yabancı güçler atmosferi işgal etti. Bu sefer Dünya’yı köleleştirmeyi planlıyorlar. Ama dünyalar asla kavga etmeden teslim olmayacaklar.

Ben 10 Ateş Adam Oyna

Bu oyunda, Ben 10 Ateş Adam Oyna gerçekten tehlikeli bir macera bekliyor. Ulti Winged düşmanı, Gwen’in Gwen adındaki kız kardeşi kaçırdı. Şimdi çocuk bağımsız olarak bu maceradan geçmeli ve kız kardeşini kurtarmalı. Oyunun başında kendinizi Mario dünyası gibi bir dünyada bulabilirsiniz. Atlayabileceğiniz ve dökebileceğiniz birçok boru var. Yeraltı tünelleri ve uçurumlar, büyük böcekler ve diğer haşaratlar şeklinde birçok tehlikeler.