Saldırı Timi 1 Hilesi

Oyunda “Saldırı Timi 1 Hilesi“, kurtarma ekibine liderlik edeceksiniz. Ancak bu kez yeni gelen bir sürpriz bekliyor. Ordu, işgal girişimlerinin zaman içinde tekrarlanacağını ve gizli bir silah geliştirdiğini varsaydı. Bu gizli silahlar robotlardı – özel olarak eğitilmiş insanlar tarafından kontrol edilecek olan kürkler. Oyunda hem insan hem de robot oynayabileceksiniz. Dünyaların bu kanlı savaşında insanlığın asıl desteği siz olacaksınız. İyi şanslar!

Zombotron 2 Hilesi Hacked

Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar! Zombotron 2 Hilesi Hacked Seviyeyi tamamlamak için tüm altın paraları toplaman gerekiyor ve sonra zombinin mezara, sonra da kapıdaki adamı bulması gerekiyor. Sadece bir zombinin uzun süre makyajsız insanların dünyasında olamayacağını unutmayın. Bu nedenle, kırmızı kalpleri toplamak için zamana ihtiyacınız var. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar! Seviyeyi tamamlamak için tüm altın paraları toplaman gerekiyor ve sonra zombinin mezara, sonra da kapıdaki adamı bulması gerekiyor. Sadece bir zombinin uzun süre makyajsız insanların dünyasında olamayacağını unutmayın. Bu nedenle, kırmızı kalpleri toplamak için zamana ihtiyacınız var. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Uçan Hayvanlar Dillo Hills

Bu oyunda bir hayvan barınağında çalışmak zorundasınız.  Uçan Hayvanlar Dillo Hills Sokaklarda bilindiği gibi, gidecek yeri olmayan çok sayıda evsiz hayvan var ve etrafındakilerin her zaman savunmasız hayvanlarla dalga geçme şansına sahip olduğu en korkunç şey nedir. Ama hala hayvanların başıboş beslenmelerine yardımcı olan, üzerinde tüm hayvanların uyuyabileceği yiyecek ve ılık şeylerle destek veren iyi insanlar var. Ancak çok geçmeden, bütün hayvanların bir yuva bulabileceği ve zorbalığa maruz kalmamaları için barış içinde yaşayabilecekleri evsiz hayvanlar için barınaklar ortaya çıktı. Bu oyunda, barınaktaki evsiz hayvanlara nasıl düzgün bir şekilde yardım edeceğinizi pratik edebileceksiniz, böylece caddede yürürken ve fakir hayvanı gördüğünüzde, en azından ona yardım edebilirsiniz.

Pers Prensi Oyna

Çok küçük bir denizde tüm deniz kızlarının prens ve prensesini yaşıyor. Pers Prensi Oyna Hala tamamen gençler, ama ne yapmaları gerektiğini ve neden denizkızları dendiklerini zaten biliyorlar. Prens ve prenses, bugün deniz dibinde yapılacak olan kraliyet akşamı için kıyafetlerini almanı istiyor. Bu tatil için, deniz kızlarının en zarif ve seçkin prens ve prenses olacağı çok güzel kostümlere ihtiyaçları var. Saç stillerini, kuyruklarını, kıyafetlerinin üstünü değiştirebilir, farklı süslemeler seçebilir ve ayrıca bugün kutlamada olacakları personeli veya tacı seçebileceksiniz. Böylece prens ve prensesi güzelleştirmek için üslup çalışmalarına başlayabilirsin.

Barbie ile Safari Macerası Oyna

Kızlar ve erkekler, bugün çok önemli bir göreviniz olacak – Barbie’nin evcil hayvanlarına bakmak için. Barbie ile Safari Macerası Oyna Doğru yapabileceğinizi umuyoruz! Gerçek şu ki, Barbie birkaç gün süren yeni dizide çekim yapmak için acele ediyor. Bu, Barbie olmadığı sürece, evcil hayvanlarının evde yalnız, aç ve korkmuş olacağı anlamına gelir. Onlarla sorun yaşamamak için, onlarla ilgilenmelisin! Başlayalım! Barbie’nin çiftliğinde üç sevimli evcil hayvan var – bir köpek, bir yavru kedi ve bir tavşan. Hepsi çok hoş ve arkadaş canlısı, onlarla ortak bir dil bulacağınız anlamına geliyor. Öncelikle bakımı başlatmak için evcil hayvanlardan birini seçmeniz gerekir. Ekranın en üstünde, evcil hayvanınızın performansını ne kadar neşeli, aç ve neşeli olduğunu göreceksiniz. Tüm göstergelerin normal ve yeşil yanması için evcil hayvanınızın genel durumunu takip edin. Evcil hayvanlardan birinin bakımı sizin için biraz sıkıcı olduğunda, kendinizin de dikkatini bekleyen başka birini seçebilirsiniz. İyi şanslar!

Finn Jake Altın Toplama Macerası

Finn Jake Altın Toplama Macerası” sadece cazip bir teklif değil, Finn ve arkadaşı oğlanın katıldığı oyunların eğlenceli bir bölümü – mutant köpek Jake. Bu bölümden oyunlar Amerikan animasyon dizisi Pendleton Ward’a dayanarak yaratıldı ve Cartoon Network Studios tarafından üretildi. Tüm maceralar ve olaylar, 996 yıl önce nükleer savaştan kurtulmuş olan dünyamız Ooo adı verilen kıyamet sonrası bir dünyada gerçekleşiyor (bu dünyanın sakinleri buna Mantarların Büyük Savaşı adını veriyor).