Kategoriler
Hileli oyunlar

Knife Hit Colors Hacked

Bu oyunda farklı nesneleri kendi aralarında bir araya getirmelisiniz, böylece gölgelerde iyi karışırlar ve sonra parlak bitkiler renk yapbozunun belirli alanlarında büyür. Knife Hit Colors Hacked İlk başta, her şey kolay ve basit olacak, ancak oyun boyunca ilerledikçe daha karmaşık hale gelecek ve heyecanınız yenilenen güçle uyanacak. Her zaman her şey ilk defa ortaya çıkmayacak, ama birkaç deneme yaptıktan sonra, bir sonraki bulmacayı kesinlikle geçebileceksiniz. Bu oyun hem çocukları hem de daha deneyimli oyuncuları memnun edecek. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Kategoriler
Hileli oyunlar

Zombie Gunpocalypse Hacked Hile

Her seviyede size 3 can verilir. Zombie Gunpocalypse Hacked Hile Devam et, sürekli engellerin üzerinden atla ve yoluna yiyecek ve enerji içeceği topla, bu senin enerji kaynağını yenileyecek. Toplanan enerjiyi kullanarak, hızlandırabilirsiniz, ancak uzun süre değil. Yolda, faydalı şeyler almak için dükkanlara rastlayabilirsiniz.

Kategoriler
Hileli oyunlar

Stickman Ninja Dash Hilesi Oyna

Kesinlikle sahip olduğu güce karşılık geliyor. Stickman Ninja Dash Hilesi Oyna Hızlı, becerikli ve standart olmayan bir düşünceye sahip, bazen ninja ekibine çok yardımcı oluyor. Kai, ateşin gücünün efendisidir. Kaya’nın inancı adalettir. Daima zayıfları koruyacak ve savunmasızlara yardım edecektir. Ateşli ninja çok cesur ve asildir. Zane buzun efendisidir.

Kategoriler
Hileli oyunlar

Handless Millionaire Hacked Hile

Elinizle bir milyon doların sahibi olma şansını kullanmaya hazır mısınız? Oyunda “Handless Millionaire Hacked Hile” ne kadar riskli olduğunu öğreneceğiz! Çok keskin bir bıçağı olan bir giyotin göreceksiniz. Eliniz ölümcül silahın bir tarafında, diğer yandan da yeşil bir gevrek dolar olacak. O sevilen kâğıt parçasını bulup almaya çağırıyor! Ancak, dikkatli olmalısınız ve anlık cazibeye kapılmamalısınız.

Giyotin bıçağı alçaldığında ve doğru zamanda parayı bulup yakaladığınız zaman aralıklarını hesaplayın.

Kategoriler
Yeni Oyunlar

Kılıç Kalkan 4

 Oyuna başlamak için altında oynayacağınız bir takma ad seçmeniz gerekir. Kılıç Kalkan 4 O zaman iki zorluk modundan birini seçmelisin – bir yürüyüş ya da hayatta kalma oyunu. Düşmanı görür görmez, derhal saldırıya geç. Bir kalkan gösteren üç simge bulduğunuzda, süper bir zımbadan yararlanabilirsiniz. Bu darbenin gücünden önce tek bir kötü adam durmaz. İyi oyunlar!

Kategoriler
Oyun Oyna

Paper io 2 Oyunu

Evcil hayvanınız canlı bir yılana benzer komik bir kurtçuk olacak. Büyümesi ve boyutunun artması için beslenmesi gerekir. Çeşitli böcekler, örümcekler ve midge şeklindeki yiyecekler harita boyunca dağılmıştır. Paper io 2 Oyunu Lezzetli şeyler topla, yuvarlak noktalar ve madeni paralar topla, solucan hemen kilo almaya başlayacak ve madeni paralarla birçok faydalı şey ve eser satın alabilirsin. Standart yapı, kısa bir süre için uzaklaşan bir casus camdır.

Kategoriler
Kral Oyunlar

Prenses Mia dövme dükkanı

Prenses Mia dövme dükkanı” Adlı oyunda, iç prensesinizi açacak küçük bir sınavdan geçebilirsiniz. Hızlı ve tereddüt etmeden uzun süre cevap vermeye çalışın, çünkü bu şekilde cevap mümkün olduğu kadar doğru çıkacaktır. Her sorunun birkaç cevabı olacak. Bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Peki sen prenses Yasemin misin? İradeli ve iradeli, aynı zamanda kalp çağında romantik ve yürekli bir çizgi prenses? Yoksa Agraba’nın modern gelecek hükümdarı, hayalini isteyen bir filmden mi? Sonuçları yorumlarda paylaş!

Kategoriler
Oyun Oyna

Snail Bob 8 Oyna

Salyangoz Bob’un eve dönmesi için oyunda tamamlamanız gereken 90’dan fazla seviye olacak. Snail Bob 8 Oyna Bunu yapmak kolay olmayacak çünkü her adımda zavallı salyangozları yok etmek için her şeye hazır olan korkunç hayvanlar biçiminde birçok engel ve tehlike olacak. Her bir hasarda, Bob’un çıkışa gelmesi ve tuzağa düşmemesi için mantıklı düşünmeniz gerekir. Elinden geleni yap ve Salyangoz Bob’u akrabalarının beklediği evine geri götür.

Kategoriler
Beceri Oyunları

Puppy Blast Oyunu

Bloğu kırmak ve silahlarınızı veya zırhınızı oluşturmak için kullanabileceğiniz tüm kaynakları almak, bu da kötü sürüngenlere karşı savunmanıza yardımcı olacak çok hızlı bir şekilde tıklamanız gerekir. Puppy Blast Oyunu Oyunda ayrıca blokları kırmanız gereken bir mağara modu da var. Kaynakları olan bloklara ek olarak, domuzların yardımıyla hücrelerden görünecekler, canavarları ve zombi sürüngenlerinin senden aldığı kötü hayatları canlandırabilirsin. Dikkatli ol ve her şeyi kır

Kategoriler
Skor Oyun

Clash of Armour Play Now

Savaş başladıktan sonra müttefiklerle birlikte ilerlemek zorundasınız. Clash of Armour Play Now Her savaştaki asıl amaç üssü yakalamak veya tüm düşman tanklarını imha etmektir. İlerleyin ve düşman tanklarının hareketlerini takip edin, düşmanın tekniğine göre doğru ateş açmak için bir keskin nişancı kapsamı kullanın. Savaşın sonuna kadar hayatta kalmak için gücünüzü takip edin. Takımına zafer getirebilir misin? Yoksa düşman tank ordusu sizden daha mı güçlü olacak?

Her tank tipi özel özelliklere, zırh kalınlığına, hızına, manevra kabiliyetine ve yangın hızına sahiptir. Ancak tüm tanklar kendi yollarında iyidir ve belirli durumlarda ellerinden geleni yaparlar. Bu tankları test etme şansına sahip olan sensin, çok iyi şanslar!