Kategoriler
Oyun Oyna

Çarpışan Arabalar Arenası

Geçilmez yollarda baş döndürücü bir yarıştan sonra, Yıldırım McQueen çok kirlendi ve tamamen kir izleriyle kaplandı. Çarpışan Arabalar ArenasıÇarpışan Arabalar Arenası Şimdi çizgi film arabayı, gerçek bir lidere yakışır şekilde tekrar kusursuz görünecek şekilde yıkamanız gerekiyor. Bunu yapmak için, oyun alanının üstünde bulunan tüm gerekli mekanizmaları ve deterjanları kullanmanız gerekir. Bir bilgisayar faresi ile kullanılmaları gerekir ve ücretsiz çevrimiçi oyun Araba yıkamada Yıldırım, prosedür asla ihlal edilmemelidir.

Kategoriler
Oyun Oyna

Vitesli Araba Oyna

Tabii ki, şimdi oyun aynı duygu fırtınasına neden olmayacak ve bu şaşırtıcı değil ve buna neden olmayacaktık, sadece bazı oyuncular açısal spor otomobilin koltuğuna geri dönmekten ve bitiş çizgisine ilk gelen kişi olmaya çalışacaklar. Vitesli Araba OynaVitesli Araba Oyna Belki bu sefer klavyeyi kırmak zorunda değilsiniz ve önce gelmek istemeseniz bile, abartı olmadan parça boyunca karıştırabilir ve nasıl olduğunu hatırlayabilirsiniz.

Kategoriler
Oyun Oyna

Gelecekte Turbolu Yarış

Gelecekte Turbolu Yarış bir sonraki haritada Mısır’ın sıcak kumlarından geçebilir, pencerelerden muhteşem yapıları gözlemleyebilirsiniz – firavunların ve sfenks piramidi, ve son aşama karlı Alp pistleri boyunca, yani dağlarda bir yarış. Yarışın tüm aşamalarında, sadece pistte bulunan paraları değil, aynı zamanda kazanma şansınızı artıracak diğer bonusları da seçin.

Kategoriler
Oyun Oyna

Traktör Çekici

Büyük hacimli yüklerin taşınması için tasarlanmış iki römorklu büyük bir traktör emanet edildiniz. Traktör Çekici Büyük boy bir taşıyıcı olacaksınız, bu büyük bir sorumluluk! Her gönderiyi zamanında teslim etmeli ve size emanet edilen her şeyi saklamalısınız. Römorklarınızdaki yükün sabit olmadığını ve zeminde veya tekerleklerin altında kolayca bulunabileceğini ve sizi birkaç noktadan mahrum edebileceğinizi unutmayın.

Kategoriler
Beceri Oyunları

Kazanmak İçin Öldür 2 Oyna

Gizli üs, yakındaki şehirlerden birinde yer alıyor, bu yerde çeşitli çalışmalar yapıldı, hepsi güvenli değildi. Kazanmak İçin Öldür 2 Oyna Bir kez daha, viral suşlar yaratma deneyimini belirleyen bilim adamları, tüm nüansları sağlamadı. Aynı laboratuvarda çalışanlar üzerinde olumsuz etkisi olan bir madde havaya girdi. Kitle enfeksiyonu şeklinde üzücü bir sonuç çıktı, sıradan insanlar doyumsuz ölüme dönüştü.
Korkunç bir kaderi olmayan siviller şehirde kaldı, bu yüzden virüsün etkisi altına girenleri yok edin ve kesinlikle sağlıklı vatandaşları kurtarın.

Kategoriler
Oyun Oyna

Caddede Zombi Ezmece

Fakat hala hayatlarından korkan ve kendini koruma içgüdüsü yaşamın temeli olmayan insanlar var. Caddede Zombi Ezmece Sizler, zombiler için bir savaş düzenlemeye hazır olan çaresizlerden birisiniz. Ancak cesaret bir bütün olarak mükemmel bir kalitedir; hızlı zekâ ve soğukkanlı hesaplamayı gölgelememelidir. Akıllıca davranın, olması gereken her şeyi gözden geçirin ve karakteri kaydedin.

Kategoriler
Oyun Oyna

Barbie Yüz Bakımı Oyunu

Barbie görünüşü üzerinde çalışmayı asla bırakmaz ve bu nedenle sanal güzellik salonlarında sıklıkla görülebilir. Barbie Yüz Bakımı Oyunu Bu sefer, en popüler bebek, parti için karşı konulmaz bir saç modeli yapmak için aynanın önünde ortaya çıktı. Kuafördeki Barbie oyununun yaratıcıları önce kahramanın saçlarını yıkamanızı, daha sonra yeni saç stilinin daha iyi görünmesini sağlamak için özel araçlarla tedavi etmenizi önerir. Oyun panelinin altında kusursuz bir saç modeli oluşturmak için gerekli tüm araçlar ve diğer önemli ayrıntılar bulunmaktadır. Bunları yalnızca bir bilgisayar fare yardımıyla amaçlanan amaç için kullanmak kalır. Bu online oyunda bir sonraki adım Barbie için kıyafet, ayakkabı ve aksesuar seçimi olacak.

Kategoriler
Beceri Oyunları

Metal Slug 2 Ölüm Savaşı

Teröristlere direnebilecek tek kişi komutan; oynamak zorundasınız. Metal Slug 2 Ölüm Savaşı Oldukça gerçek yapmak için – sadece denemek zorundasınız. Ve unutmayın – hiçbir hata olmamalıdır, aksi takdirde geçişe en baştan başlamanız gerekir.

Kategoriler
Oyun Oyna

Ben 10 Fark Bulmaca

Bu oyunda geliştiriciler, “Ben 10 Fark Bulmaca” animasyon dizisinin karakterlerinin yer aldığı heyecan verici bir langırt turnuvası düzenlediler. Bu kez, uzaylılar ve genç kahraman yumruklarını kavga etmeyecek ve dalgalandıracak: oyun sürecinde, “Çekirdek” adlı bir uzaylı şeklinde bir top başlatmanız gerekecek. Sonra, paletlerle topa vurmalı ve böylece ödül puanları kazanmalısınız.

Kategoriler
Beceri Oyunları

Candy Crush Saga

Kendinizi her yerde, nerede olursanız olun, ağzınıza dağılmış tatlılar ve diğer güzelliklerin dağıtıldığı, aynı tür ürünlerden oluşan bir masal dünyasında kendinizi bulun. Candy Crush Saga Aksi takdirde, onları alamazsınız, bir hatta üç veya daha fazla tatlıyı birleştirerek şekerleme başyapıtları oluşturmanız gerekir.