Barbie Oda Düzenleme

Barbie Hayranı Odası Düzenleme
Oyunlar için 2 asansör, 6-banyo ve ek oturma Barbie Bu devasa 3 katlı evin sonsuz eğlence kız sağlamaktadır. Çevirerek bir ev tasarlayabilirsiniz Bir kız sol ve sağ kanat.

Zemin katta lüks pembe avize ile dekore gerekli tüm aksesuarları ve yatak odası, bir mutfak vardır. İkinci katta dinlenmek ve uyumak için hazırlanmak için çok uygun bir asansör. Rahat bir yatak odası ve banyo bulunmaktadır. Asansör ile bir giyinme odası üçüncü katta alabilirsiniz. Elbisesinin içinde sıkışmış, Barbie ikinci asansör banyo gönderebilirsiniz.

Üçüncü katta güneşlenmek için bir salon ve yıldızları gözlemlemek için bir teleskop var.

(Buzdolabı, lavabo, ocak, fırın, bulaşık makinesi) mutfak seti, bir seçeneği ile bir yemek masası hangi olabilir, 2 sandalye, duş ve diğer banyo aksesuarları, dört direkli yatak ana yemek değiştirin: oyun için 50 aksesuar dahildir vb geri çekilebilir ayna ve puf, dolap, koltuk ve sehpa, tv, masa soyunma, bir ilave yatak açmak için ilerlemek için Avize evin herhangi bir odasında asılabilir, ve gıda aksesuarları bar ya da tezgah yemek masası yerde monte edilebilir

Etkileşimli: Sen kapı zili olabilir; Mutfakta – blender dile getirdi; Banyoda – duş (duş su koşu ve Barbie favori şarkı söylüyor) ifadesinde, (ses drenaj) tuvalet dile getirdi ayna vurgulanan ve bir çalışma saç kurutma makinesi sesi taklit ve Barbie mat “geliyor”, eğer canlı müzik oynayacak; yatak odasında – köpek yavrusu dile getirdi; oturma odasında – TV resmin üzerine kanal değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.