Çağlar Boyu Savaş Vikingler

Çağlar Boyu Savaş Vikingler

Biz zaten Vikingler ve şeref onların kavramlarının askeri kahramanlık bahsettik. Şimdi daha ayrıntılı olarak ve davranış diğer normlara hakkında konuşmak için iyi bir zaman.

Normanlar hep savaşta gerçekten asil ve onurlu idi. İyi isim ve şöhret korkaklık suçlamaları olarak o kadar çok ölüm korkulan Vikingler, bütün hayatının amacıdır. Sagas dedi sık sık bir “kişiye Glory sadece uzun yaşıyor.” Ve “The Elder Edda” dan “Yüksek konuşmalarında” diyor: “sonsuza kadar ölümsüz bir …:. Ölü zafer”

Bir yemin ihlali veya sadakat yemini ve ihanet, tüm korkak ve hain bir soyundan itibarını etkiler dönemin korkunç günah insanlar için kabul daha bilinçli. Vikingler, onun onurunu lekelemek korkuyor yüksek tarzı, koymak.

Hile korkunç bir suç olarak kabul edildi. Bir yalan – özgür bir adam için en değersiz eylemlerinden biri. Yalancı şahit olarak aynı şekilde idam Yalancı: Onlar durmadan tekrarlanır boğulma, ölümü bekledi İskandinav pagan cehennemde yeraltı nehir sularında. Nitekim, korkunç kaderi – lavabo ve boğmak vermedi ve ölüm acı korkusu kurtulmak alamadım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.