Canavarları Paketle

Gaslamp Oyunları son birkaç ay Clockwork Empires salınımını gecikmeli, ama belki de biz onların 2011 roguelike, Dredmor bir Dungeons aracılığıyla başka boğuşma zaman öldürebilir. Canavarları Paketle oyna Rasgele seviye nesil ve sağlam bir karakter özelleştirme ile, Dredmor her oyun zaten farklı hissediyor, ama bu yüzlerce eklemek için hiçbir neden daha çok farklılıklar. Son güncellenen Monstrous Megapack yüzün üzerinde öğeleri ve eserler, yeni odalar ve zindan özellikleri, artı kötüleri, boogies ve patronların birçok yeni ırkların puanları ekler.
Benim monitörde çok kötü bir kelime bağırdı ve aşağı oyun kapattı ve onu kaldırıldı ve ellerimi yüzüme ile orada oturdu çünkü ben söylemek için Dredmor, Dungeon oynadım çünkü bir süre oldu, bir süre oldu. Biliyorum. Ben biliyorum. Bu roguelike var. Sen sadece çok bir roguelike sizin karaktere bağlı olsun olamaz. Ben genellikle donmuş gülümseme sıkılmış dişleri arasından, diğer insanlara aynı şeyi söyledim.
Ve yine, yapmam, hep yapmak. Orada iyi şanslar bir çalışma ve başarıları bir dize olacak ve benim yapı mükemmel görünüyor ve ben o zaman benim karakter ve BAM aşık tamamen düşeceğiz. Bir şeyler yanlış gidecek ve ben bir çırpıda her şeyi kaybedersiniz ve ben öfkeyle, yine en az bir hafta ya da öylesine sürecek bir yemin oynamak için asla yemin edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.