Çılgın Lego

Çılgın Lego bu son türün bölge “ateş ve ganimet” oyuncular, reklam nauseum şeyler için düşmanları aşağı biçmek burada, tüm yol gülerek kabul katıldı . (başlık gösterir gibi) öncül inanılmaz basit ama oyun, sağlam replayable ve böylece muhteşem bu oyunun basit bir kavram berraklığı anahtarı olur özellikleri tarafından desteklenen olduğunu.

O da evini tahrip öğrendiğinde Çılgın Lego Tugnut kamyonunu yok bir üzücü üzücü bir gün kötü bir dönüş alır. Walter o zamandan beri robot salgını ortadan kaldırmak için yaptığı haçlı seferi her iki dünyanın en iyi kucaklamak zorundadır, onun rv kaçmak mümkün. Onu ve onun üç kardeş (tüm adlandırılmış P. Walter Tugnut) mekanik tehdit için mücadele getirmek için kentsel çevreler ve karanlık uğursuz fabrikaları tahrip, tarım arazileri ile seyahat.

Bu Çılgın Lego atıcı gezinip, slaytlar ve zemin pound basit Platformer oyun tamamlandı kucaklar. Dört oyuncuya kadar çevrimiçi, çevrimdışı oynamak ya da bunların herhangi bir kombinasyonu olabilir. Kutularda yağma toplar Her oyuncu kasaları ve sonra onlar her seviyede boyunca toplamak fındık ile mağazadan satın alabilirsiniz robotlar düştü. Ekipman düzenli ve özel silah şapka, sırt çantaları ve oyuncunun istatistikleri ve yeteneklerini alter “pantolon” arasında değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.