Çılgın Modifiyeli Araba Yarışı

Ghetto kaçış gençler ve büyükler için serin, hızlı tempolu sokak araç sürüş ve polis kovalama oyunu sen sıcak polisleri atlatmak için olan bir kaçış sürücüsü rol oynamaktadır (ki Adobe Shockwave Player oynamak için gereklidir) peşinde, ve çeşitli yerlerde yasadışı parsel teslim. Eğer çok geç olmadan açılan-off yapmak için rüzgar gibi götürmek zorunda olacak böylece Zaman, geçiyor.

Polis hedef noktaları ulaşan durdurmak için her şeyi dener, Çılgın Modifiyeli Araba Yarışı böylece aranan suçlu rol oynamaktadır. Onlar engelleri ortaya koydu ve denemek ve onun parça serin kaçış arabayı durdurmak için sonra devriye arabaları yolladım. Yoğun el freni etrafında keskin köşeleri döner çekin ve bu öfkeli 3D sürüş macera meydan bumbling polis arabaları üstünlük. Tüm bu tehlikeli hız döner çöker neden olabilir gibi, dikkatli olun.

Başarılı olmak için mümkün olan en iyi şekli için araba tutmaya çalışın. Şehir sokaklarında çok keskin köşeler vardır gibi hızlı reaksiyon becerileri test edilecektir. Kaçış Büyüklük yoluna kendinizi yönlendirmek için hazır mısınız? İyi, en Dude bunu hızlandırmak izin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.