Dragon Ejder Zuma Oyunu

“Dragon cazibesi” – bu, son yıllarda, zarif bir tarza önem yeni oyuncuların çok çekti ki, oldukça sıradışı ve heyecan verici bir oyun. Oyun Büyütmek “Charm Dragon” uymayan yapılan ve stil bizim için sıradışı. Oyun Tasarımı, tahmini tüm oyun saygısı en yapar zafer çalıştı.

İlk bakışta oyun böyle belirsiz “Mortal Kombat” anımsatan falan bir şey olduğunu görünebilir. Dragon Ejder Zuma oyna Oldukça güzel ve resmin kahramanı gerçekleştiren etkileyici döküm görünüyor. Bu arada, arsa, o saldıran ejderha onu savundu ve benzersiz onların tam imha için yapılandırılmış.

“Charm Ejderha” diye halkın haklı bir önem kazanmıştır hangi aracılığıyla önemli bir özelliği vardır. Muhtemelen hepinizin bildiği gibi, oyunun tüm bonus fişleri otomatik kez satın oyuncuyu kullanılır Büyütmek ama burada başka bir fenomen var – depolamak ve sizin için uygun herhangi bir anda etkinleştirebilirsiniz. Kız oyunları oyna Bu stratejik tüm oyun kaynaklarını yönetmek ve böylece seviyede geçişini ve genel olarak oyun kolaylaştırmak, daha sonra en lezzetli bırakmak için kullanılan olanlar için inanılmaz bir avantaj sağlıyor.

Bu oyunda ikramiye tamamlanmış her seviye için verilir ve kahramanı süper yetenekleri şeklinde ifade edilmiştir. Örneğin, o berrak düşündüren lazer görüşünü kullanarak, ateş ya da etrafındaki hareketli nesneleri durdurabilirsiniz. Ne ana karakterin yeteneği ötesinde, sen alt panelden oyun öğrenebilirsiniz.

Oyun hakkında konuşmak, “Charm Dragons” biz Euro Futbol yaptığı röportajda ünlü futbolcu David Beckham, bu oyun ekibi kazandı eğer İspanyolca milli takım (hatırlıyorum ile oyunu kazanan onu motive olduğunu söyledi, ve David attı unutmayın rakibe iki kazanan gol). Gördüğünüz gibi, yıldız da favori oyun Boş zaman povybivat ekstra topları futbol seviyorum.

Zuma “Charm Ejderha” size olumlu izlenimler bir sürü getirmek için emin ve oynamaya harcanan zaman mutlu olacağım. Sana büyük zaferler ve en heyecan verici bir oyun diliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.