En Güzel Çin Mahjong oyunu

Oyunun çeşitli adları vardır bunlar ( mah-jongg, Mahjongg oyunu, mijang oyna, Taipei, Morejongg diye, Mindjongg olarak da bilinmektedir) Mahjong oyunun amacı, kurulu tüm parçaları ortadan kaldırmaktır. Çeşitli piramit seviyelerde hatları sağ ve sol uçlarında görüntü çiftleri eşleşen Bul.

Size, Çin Mahjong oynadıktan sonra, daha iyi oyun oynamak ve yönetim kurulu daha parçaları ortadan kaldırmak için bir teknik geliştirmeye başlayacaktır. diğerlerinden daha fazla imkan açacak bazı parçaların ortadan kaldırılması; bu masa oyunu “temizlemek” için becerisini geliştirmek için eğlenceli bir parçasıdır.

Bu MahJong oyunu size anlatacağım daha fazla hareket mümkündür; Bu, bence her zaman anlamına gelir kurulu tüm parçaları ortadan kaldırmak mümkündür (?).

Üzerine tıklayın Çember yeni bir oyun için yeniden başlatma.

Orijinal Mahjong benzer parça ile değil farklı bir konsepti altında oynanan eski bir Çin oyunudur. Orijinal oyun dört kişi tarafından, genellikle, kemik ve bambu 136 tane, 144 tane, 152 tane ya da daha fazla kalın çinileri ile oynanır. Eski oyun Mahjong adanmış Internet çeşitli siteler vardır. Sen vb kulüpleri, yarışmalar, tarih bulacaksınız .; şimdi, sadece online bu güzel solitaire keyfini çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.