Hemşire ile Çocuk Bakımı

Bu oyunda hasta bakım doktoru yardımcı olmalıdır. Ona yardım ederseniz, hemşire olacak. Doktor Yardım ve hastaların dikkat çekmek. Zevk, eğlenin! doktor, hemşire veya diğer sağlık profesyonelleri bir gün ya da sadece bugün için olma hayali çocuklar için bir eğitim çevrimiçi faaliyettir. Aziz Flak Hastanesi çalışma ilk gün, ama hiçbir zaman hayat kurtaran olacaktır. Oyun ekranının sağ alt köşesindeki Dil seçin. Sonra ameliyat ya da ‘Nasıl Oynanır’ Lara, başhemşire için, oyun aşamalarında size rehberlik başlamak için ‘İşlet’ tıklayın. Hemşire ile Çocuk Bakımı oyunu Kolunda bir yumru ile sıkıntılı hasta hastaneye getirilir. Birincisi, hemşire, x-ray onu alır. Hedefiniz başarıyla sonradan onun kırık kol üzerine işletmektir.

Mümkün olduğunca çabuk hastayı tedavi başlayın. Hemşirenin soruları yanıtlayın, yaralanma için doğru tedaviyi seçmek. Siz eylemleri hızlı ve verimli iseniz, hasta geri iyi bir sağlık için hiçbir zaman olacak (örneğin neşter, turnike, steril dize, maşa vb gibi) doğru tıbbi araçlarını almak gerekir. Eğer çok yavaş veya çok fazla hata yaparsanız Ancak, hasta operasyon devam etmek çok kararsız hale gelebilir – ve başarısız olur. Bu nedenle, elinizden geleni yapın ve mümkün olduğunca çok sayıda hayat kurtarır!

Nasıl Oynanır: Sol tıklayın öğe seçmek için bilgisayar fare veya dokunmatik ekranı kullanarak. Yordamı gerçekleştirmek için yeşil yanıp sönen daire tıklayın. Doktor / Hemşire teşekkür ederiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.