İki Kişilik 4×4 Araba Yarışı

Slam Drift bir çalıntı ambulans sürüş sırasında mümkün olduğunca uzun süre hayatta zorunda gençler ve yetişkinler için serin bir hapishane kaçış ve sürüş oyunu. Sürekli polis tarafından kovalanan ediliyor gibi, hiç de kolay bir yolculuk. Sadece herhangi bir engel ya da polis araçların içine çökmesini olmadan, sürece başa çıkabilir gibi için, sol ve sağ cezaevinden kaçtı ve şimdi sürüklenme ve bir motorun bu canavarı götürmek zorunda ettik. İki Kişilik 4×4 Araba Yarışı Puan senin silah ile şık sürüklenen teknikleri ve yıkım polis arabaları için kazanılır. Bu hızlı tempolu sürüş çılgınlık hayatta kalmak için, delicesine hızlı şeritte bir sevgi ile birlikte iyi bir araç kullanma becerileri gerekir, ve (çevrimiçi) imha için bir arzu!

Bu patlayıcı aksiyon oyunu kesinlikle ayak üzerinde tutacak! Bu Freedom bir yol yarış! Slammer sizin kaçış yapma eğlenin! Tamam, bir çalıntı ambulansta konum ve polis kuyruğunda sıcak. İşiniz sürece olabildiğince bu peşinde hayatta kalmak için çalışmaktır. Polis çarpmaktan Unutmayın, – sadece silah ile araba yok ya da onlara kaza yapmak için deneyin! Deneyin ve onları kara mayınları üzerinde sürücü veya duvarlara çalıştırmak için olsun. Eğer (sürüklenen) sürücü gibi güçlü tuzakları ve silah toplamak. Sağlık kitleri görürseniz, onlar üzerinde sürücü.

İstediğiniz kadar herhangi bir anda, birçok silah tutabilir. Eğer çökmesine (ve olacak! Şüphesiz), bitti oyun kere. Sürüklenen zaman lastikler için dikkat – onlar sonunda ayrı düşer. Kapalı başlayarak dikkatli olun; Oyun başladığında, sizin ambulans kendisi tarafından hızında çıkartıyor. Sen sürüklenme veya sürücü hazır olması gerekir! Bazı tüyler ürpertici cezaevi koparma eylem için hazır Tamam Drifter? Burada biz gitmek çünkü, o emniyet kemeri tutturmak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.