Kızgın Şekiller 1 Oyunu

Bu bakım ve fikir maç için beceri kolay bir kart oyunudur. Oyun sadece aile eğlence için 1974 yılında geri icat edildi ve ilk kez 1991 yılında yayımlandı ve o zamandan beri ödül çeşitli almak için büyük bir popülerlik ve çok zaman kazanmıştır.
Board Game Set (Set) Board Game Set (Set) 81 karttan oluşur. Kızgın Şekiller 1 oyna Haritalar, basit tarafından çizilen figürler, dört özelliklere sahiptir. Oyuncular bir dizi yapmak gerekir (İngilizce – «set») özellikleri her bütün kümesi için aynı veya farklı olacaktır ya rakamlar tasvir ettiği üç kart – herhangi bir harita üzerinde tekrar edilmez.
Bunu anlamak çok kolaydır O, üçüncü sadece mor olabilir bir kart yeşil ise farklı olmalıdır özelliklere diğer kırmızı ile daha zordur … elmas çizilmiş tüm haritalarda veya tüm kartlar kırmızı rakamlar … – örneğin: Aynı hangi özellikleri
Şimdi hayal koleksiyon birinin özelliklerine uygun kartlar ve diğerlerinde oldukça farklı olabilir. Giydirme oyunları oyna Gibi bir şey alın: 2 kırmızı boyalı rhombus yeşil dalga + 2 = oval mor astarlanmış set boyalı değil +2! Vay! Alışılmadık beyinleri hemen kaynatın;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.