Klasik Araba Park Et oyunu

Arabalar olmadan modern bir metropol hayat düşünemiyorum mümkün değildir. Çalışma ya da iş, alışveriş merkezi ve yerden yürüme mesafesinde Living spor sevilen – lüks! Daha sık o gün boyunca her yerde yakalamaya çalışıyor, şehir etrafında dolaşmak zorunda çıkıyor. Toplu taşıma yavaş gider, ama çoğu zaman bir yerden gerekli başka direkt yolları yoktur sadece. Tek yol – araç başlatmak için! Ancak, bir araba bolluğu ve genellikle rahatsızlık yaratır.

Kural olarak, şehir trafiğinde en ciddi sorunların birçok sürücü nasıl bilmiyorum veya düzgün araba koymak istemiyorum olması nedeniyle meydana gelir. Klasik Araba Park Et oyna Oyun Park – yetkili sürücü olmak için öğrenmek için harika bir yoldur! Hatta bir araba olmadan, online oyunlar otopark tren. Oyunun başlangıcı için sürücü kariyerini park ve tüm detayları verilecektir olacak olsun! Sonra söylemek için gerekli hareketlerin geri kalanı teşekkür ederim.

Sürece gerçekten şehir etrafında sürücü başlar bir sürü değil gibi, hatta doğru ve hızlı bir şekilde arabasını koymak beceri ne kadar önemli olduğunu hayal bile edemiyorum. Ama en kısa sürede hayat gibi meşgul otoyol götürecek ve çünkü birisi size herhangi bir şüphe yok olması, gelişigüzel araba atılmış gerçeğinin sadece sık sık meydana neyi reçel görürsünüz. Eğer gaz bas ve orta ana yolu kapatmak için öğrenmeden önce, park öğrenin!

Gerçekten, görünüyor. Bu durumda zor? Öyle rovnёhonko biçimlendirme park aldı. Filmlerde sürdü dik yapıyor böyle hile atılgan nasıl bak! Yine – o-gitti sürüş bir hızda saatte yaklaşık 200 kilometre ve! – Sola Direksiyon simidi, … frenleri vurdu ve o ustanın kendine güvenen bir elini verildi nerede makine tam olarak budur. Ve kapı bazı kırmızı halı hemen önünde açıldı. Güzellik! ..

Bilgisayar grafikleri ve yetkili kurulum yardımı ile profesyonel aktörler filmlerde gerçekleştirmek bu hileler, gerçek hayatın gerçeklerine uygulanabilir Belki de hayat çok kolay olurdu. Ne yazık ki ya neyse, gerçeklik biraz daha karmaşık olduğunu ve bunun her şeyi – hatta otopark – biraz çaba ve konsantrasyon yüksek düzeyde harcama gerektirir. İşletme oyunları oyna Evet, sürüş becerileri düzeyinde, yanı sıra doğal yetenek, sizin demir at park yönetmek ne kadar hızlı bağlıdır! Ama sadece kazara, filmde o kadar güzel yapmak için.

Ancak, tartışmak asılsız nedir? Herhangi bir oyun Parking gidiyor ve önce her şey çok kolay olduğunu ikna olacak! Eğer manevra için neredeyse sınırsız bir oda olsa bile, araç tam ayrılan dikdörtgen kurulumu çok zaman alır. Ama, tabii ki, daha pratik, daha güvenli senin hareketler! Ve böylece aracın davranışı onun değişkenliğine bazı kaybedecek – Sen o senin eylemlerden herhangi deplasmanda taşıyacak nerede, biliyor, araba hissetmeye başlar.

Erkekler VS Kadınlar
Hakkında yetersizlik kadın parkı halk efsane. Adil cinsiyete göre kural olarak, üst üste gömülü mucizeler beklemek değil, aynı zamanda ayrılan otopark alanı makinenin bile basit kurulum onlar için sıradan bir şey olduğunu inanmıyor bir şey değildir.

Sık sık gerekli kurallara ve diğer sürücülere kolaylık uyarınca arabanızı park etmek düşünmüyoruz ilk etapta engelledi bu tür söylentilerin kendilerini kadın ile uğraşmak. Bu arada, zararlı doğa ve aldırmazlık diğerleri için yerine öğrenmek için yetersizlik hakkında daha söylüyor! Örneğin, oyunu Park koydu ihtiyaç kuralları düzgün araba koymak için, aksi takdirde seviye geçti olmayacak … ve bu görevi erkeklerden daha kötü kızlar baş. Yani hepsi, bir şekilde “bir el bombası ile maymun”, ancak gerekli olduğunu düşünmüyordu olabilir. Sonuçta, erkek ve böylece onlar sadece – muhtemelen aynı klişe etkisi altında “ne kadar farklı, o özel yapılmış değildi, sadece bilmiyor.”

Yollarda edepsizlik Karşı
Hakaret kişinin can sadece doğrudan eylem veya kelime. Yayalar açısından sürücünün parçası terbiyesizlik değil – yolda gitmek imkansız olduğundan (aynı zamanda tabii ki, çamurun içine adım değil), böylece, örneğin, bir SUV, bir yaya geçidi kenarında park? Edepsizlik. O yüzden en işlek yolları üzerinde Bitirim yabani sıkışmaları oluşturulan tüm sağ şeride kadar sürer, böylece ya arabanızı park? Edepsizlik.

Yol mücadele hareketine benzer bir davranışı ile birkaç yıldır “ham durdurun!” Bu yüzden zor macun özel çıkartmalar insanlar sürücü veya yürümek önlemek kötü park edilmiş arabalar ateş gerçeği ile ilgilenir Hangi. Eğer ön cama etiketi “Dur ham” almak istiyor musunuz? Düzgün park oyunları park öğrenin!

Sitemizde sizler için en iyi oyunlar Park topladık. Onlarla birlikte, size sadece yararlı bir beceri kazanmak değil, aynı zamanda büyük bir zaman geçireceksiniz! Online oyunlar Park – favori oyunlarından avunma olmadan yeni bir şey öğrenmek Your fırsat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.