Neşeli Koyunlar

Koyun – kadınlık kişileştirme, Yeni Yıl eğlence oyun programı insanlığın güzel yarısı avantajlarını vurgulayan bir gizli altmetin olabilir çünkü. Erkekler ve kadınlar, erkek ve kız: ekip seks oluşturduğu, yarışacak daha iyidir.
Yılbaşı organizatörleri tarafından geliştirilen puanlama sistemi. Neşeli Koyunlar Belki kazanan noktaları “lahana” veya “sap” ve ne kadar katılımcılar “lahana kısmak” kendi başının ve oynamaya yeteneğe bağlı çağrılır. Jüri mizah ve zekâ takdir edebilmek akıllı insanlar, ince duygusu, dahil istenmektedir.
Her takımdan oyuncuların aynı sayıda (5-6) davet edilir. Bunlar 2-3 metre mesafeden birbirlerine zıt düzenlenmiş sandalyelere oturmak. Her gencin – “Kurt” seri numarası atanır. Nedense seçtikleri dönemi oynamak için seçtim için onlar gençlerin kağıt sayısına yazmak için – genç “koyun” veya “keçi” – Kolaylaştırıcı kızlar soruyor. Için “Kurtlar” belada olduğunu, kızlar kendi seçtikleri davranışları ima etmemelidir. Aksine, kendi görev – gençleri ve oynak Coquetry şaşırtmak için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.