Pes 2010 Online Oyunu

Spor geleneksel olarak her yıl çıkan bir oyun tarz simülatörü, serinin Pro Evolution Soccer devamıdır, olduğunu. Oyun Ekim 2009 yılında piyasaya sürüldü. Bu geliştirir ve hatta deneyimli oyuncular konsolları Dandy için çok yüksek kaliteli oyunlar için hatırlar onun bilinen şirket Konami, sorunu. Pes 2010 oyunu Pro Evolution Soccer 2010, sadece ablası kalitesini aşmak için izin ilginç yenilikler bir dizi aldı – PES 9 ve arada FIFA 10’un ebedi rakibi, EA Sports brainchild PES olarak konsolları hakkında kadar üstün ürün Konami olduğunu FIFA PC’de aşıyor. Burada ilginç bir durum. Bu yorum Japonca geliştiricilerin parçalara sonraki futbol başyapıtı almaya çalışacağız.

Pro Evolution Soccer 2010 Özellikleri
Bu oyun Pro Evolution Soccer 2010 bir başarı olduğunu söylemek güvenlidir. Dokuzuncu kısım hemen her şeyi övgüyle çok başarılı bir ürün oldu. Ama kıyasla, Pro Evolution Soccer 2010 son derece başarılı bir dizi değişiklik aldı. Grafik belirgin düzeldi. Golf FIFA yeşil halı üzerinde daha fazla gerçek çim gibi değil haline gelmiştir. Zaten daha önce kusursuz animasyon bile daha iyidir – bu top oyuncuların kontrolünden çok doğal görünüyor, hedefe ve oyuncuların yüz ifadeleri kadar çekim – cevapsız gülümseyerek – – Bir gol üzdü. Ayrıca, geliştiriciler top sürme, feints, transferler, bazı yıldız oyuncuların bireysel yetenekleri, Ronaldinho kalibreli büyük unsurlarını mükemmel. Sadece eşsiz iyi bir ses sistemine stadyumun kükreme – atmosfer inanılmaz ses tasarımını tamamlar. Buna ek olarak, fark çok daha somut, hayranları tarafından oldu bazı olaylar tepkileri çalıştı maçları evde hemen taraftarların davranıştır ve.

Oyun daha gerçekçi hale geldi. Dikkatli fizik şimdi sıçrama ve top yörünge, oyuncular ve diğer küçük parçaların çatışması rafine edilmiştir. Bu interestingness Pro Evolution Soccer 2010 ve teknolojiyi Teamvision 2.0, yapay zeka için “sorumlu” olur. İşte EA Sports rakiplerinden daha (oyuncular sık ​​sık sayaç yürütmek için çalışırken, arka savunma oturmak gibi olsa) çok yüksektir ve çok elle tutulur olduğunu. Ne çok önemlidir – sadece rakipler değil, aynı zamanda takım arkadaşları yanı sıra yargıçlar var – beklenen insan faktörü yer sol olarak, hakem bazen hata yapabilir. Ama genel olarak, bu ihlallerin farklı türde daha duyarlı hale gelmiştir. Böylece, bir serbest vuruştan ve teşebbüs aldatma sarı karta yol açabilir 50 50 bir olasılık ile bu simüle etmek mümkündür.

Seçtiğiniz başlangıç ​​line-up ve taktikler oyunlar gerçekten sonucu etkiler. Herkes onun stratejist, test ya da başka bir taktik düzeni hangi kontrol edebilirsiniz çünkü.

Bir önceki sürümde çok mükemmel görünüyordu Pro Evolution Soccer 2010 de güncellenmiştir her şeyi – Konami çalışanları sahipsiz ve multiplayer modları yapmamışlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.