Son Deneme 2

İnsanlar zor bir soru! Kim bir züppe bir kartuş bulunmaktadır ördek masalları ilk bölümü! Gerekli 5 satın almaya hazır bir kartuşu.

Ayrıca bir baston kullanarak olacak Scrooge düşmanları savuşturmak. Bu oyunda Varyemez Amca Amazon, Transilvanya çeşitli düzeylerde, Afrika madenleri, gipalai ve aya geçmek olduğunu. Oyun aynı zamanda her düzeyde yeğenleri, tavsiye dinleyin.

Dinle! Ve bu sadece benim, ya da hiç Mısır’dan seviyesine gittiğinizde, Son Deneme 2 oyunu ben siyah bir ekran var. Herkes ilgileniyor ya da kim sabun yazma, çalışma düzeni bir kartuş var! Andru-666mail. Sahip benler, atlamak ya da baston yenmek için olabilecek toprak çıkıyorum sonra.
Tüm oyunlar şaka-box – anonim gönderme işlevi ile komik sms mesajlarının eşsiz bir koleksiyon. Yorum kendi versiyonunu yazmak ve ödüllerle yarışmaya katılabilirler bir dandy, ultra Fce. Oyun bizim kahraman için pusuya yatmak birçok tuzaklar var, ama bizim kahraman o kullanımı kolay olduğu bir baston vardır ve büyük engelleri aşmak ve düşmanlarına karşı savaşmaya yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.