Thrones Savaşı

Thrones-Savaşı
Dünya ve zirvelere ulaşmak için Darkshayna taht için rakip haline Shtormfolla , gelecekteki tüm fetihlerin temeli olacak sizin kale inşa etmek zorunda. Kalede güçlü bir ordu oluşturmak için gerekli kaynakları elde edecek, onun büyük bir keşifte bulundu, ve hatta mevcut savaş büyü yöntemleri ile tanışmış! Kale gelişmekte, sen imparatorluğun geleceği için sağlam bir temel atıyoruz!
Trajik ölümünden sonra yedi Kings birçok beceri ve atalarını bilinen buluşlar iç savaş kasırga patlak kayboldu. Sen eski bilgileri yeniden canlandırmak için var ve kendi toprakları yararına kullanmak. Öğeleri toplama ve keşifler yapmak, size ciddi tahta koltuğunu çekerler hedeflediğiniz resources.If büyük ölçüde onun ordusunun gücünü artırmak, hem de ekstraksiyon oranını artırmak, birliklerin yeni tip, daha önce ulaşılmaz binalar inşa eğitebiliriz Shtormfolla , daha sonra yakın dikkat etmelidir üç ana kaynaklarının üretimi: çelik, altın ve et. Bunlar hemen hemen bütün birliklerin keşif ve öğrenme binalar inşa etmek gerekir. Buna ek olarak, et ordunun bakımı için gerekli olan ve askerlerinin artışı ile tüketim artar.
Sizin ordu ve ork rakiplerin ordularını asker üzerinde zafer için anahtar stratejiler ele alınacaktır. Askerlerinin hepsi benzersiz özellikleri ve her düşman savaşçılar ile savaşta kendilerini tezahür farklı olması. Bu nedenle, müttefikleri ile sadece düzgün planlama savaşları ve koordine onların eylemleri tahtına tırmanış başlayacak sağlayacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.