Tren Yolu İşlet

Raylı Nation – demiryollarında ücretsiz strateji oyunu
Demiryollarının itiraz: dünya çapında hayranları Milyonlarca serbest zaman hobi demiryolu parça, lokomotifler ve yolları adamak. Tren Yolu İşlet oyna Browser Oyunu Rail Milleti Strateji & Simülasyon, kendi demiryolu şirketi kurmak için bir şans ilgilenen tüm oyuncular sağlar.

Arz ve talep, tüm oyuncuların ve mal fiyatları belirlemek postavkok dayalı gerçek zamanlı olarak hesaplanır. Malların teslimi için alınan gelirler, istasyon binaları, ya da yeni lokomotif satın iyileştirmek için kullanılabilir. Önemli bir rol çalışması ile oynanır. Sadece kez ayak uydurmak ve zafer iddia edemez en modern buhar, dizel veya elektrikli motor kullanan kişiler. Zuma oyunları oyna Raylı Milleti dernek tarafından takım oyunu üzerinde duruluyor. Oyuncuların Binlerce nihai zafer için birbirleriyle yarışırlar.

Oyun Rail Milleti Simülatörü herkes için uygundur: hem yeni başlayanlar ve tecrübeli oyuncular için. Her turda yaklaşık 3-4 ay sürer. Altı dönemleri, her biri iki hafta tam birbirlerini yerine geliyor. Final maçında, oyuncular bir kez daha en gelişmiş şehirlerde malların arzında yarışırlar. Raylı Milleti herhangi bir ortak tarayıcıda online oyun için kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.